top of page

Вебінари, курси, тренінги

На цій сторінці усі курси, тренінги, вебінари Наталії Кузьмінової та партнерів.

Вони допоможуть рієлторам та керівникам агенцій зробити свою діяльність системною, що забезпечить стабільний і плановий дохід.

  • Запис вебінару (біля 6 год).

Вебінар Наталії Кузьмінової та Володимира Яцуби "Переможний формат рієлторської діяльності". 

Два заняття, де ведучі показують роботу нетипового формату для агенцій нерухомості. Цей формат показав дуже хороші результати під час війни. Як тільки почали працювати реєстри ми просто повернулися до роботи, наче нічого не сталося. Про що розкажемо... >>>>> Читати далі

Акційна пропозиція. Супер скидка на УСІ матеріали. 

Можливість купити оптом за супер-супер скидкою.

(акція діє до 24.02.2023 до 22.00.)

АКЦІЯ!!!! Останній розпродаж.
В зв'язку з моїм переходом на українську мову, я завершаю назавжди продаж навчальних продуктів, які викладалися російською.
Ви їх зараз можете придбати з великою знижкою від 50% до 90%. По закінченню акції їх придбати взагалі буде неможливо.

Нижче ви бачите  майстеркласи, вебінари, курси, які ви можете придбати в рамках акції з величезною знижкою. 

Переходьте за посиланням і читайте докладно про кожний продукт, там вказана акційна ціна.

Крім того ви можете купити усі матерали разом в один клік. При цьому спрацює ще одна додаткова знижка 40%.

Якщо хочете скористатися, тисніть кнопку нижче і купуйте УСІ акційні матерали разом.

акція.jpg

КУРСИ.

 

  • Курс Реаліті #Загляни_на_Ferma. (2020-2021) Це наймасштабніший курс Наталії Кузьмінової.  Він тривав більше ніж пів року і включає в себе величезну кількість матеріалу (побачити можна тут). Якщо ви придбаєте курс, Ви не тільки отримаєте доступ до усіх матеріалів, а й станете учасником закритої групи у Фейсбук і зможете комунікувати з Кузьміновою Наталією та учасниками групи. Задати питання і отримати відповіді. >>> Читати далі.

  • Практичний курс "Агенція нерухомості, як підприємство по виробництву угод. Вибудовуємо бізнес-процеси, інтегруємо CRM в роботу". (2021-2022)  Не важливо,чи Ви працюєте як приватний рієлтор, або ви директор великої агенції, Ваша ціль - побудувати підприємство, бізнес. Де процеси налагоджені, а результати передбачувані і дохід плановий. рієлторська діяльність не повинна бути "на удачу", "а раптом". Це має бути прогнозована, цілеспрямована діяльність, що веде до запланованого результату. Курс передбачає не тільки можливість отримати знання, а і обговорити хід інтеграції ваших процесів, отримати відповіді на питання.  >>> Читати далі

  • Курс Агенція нерухомості, як СИСТЕМА, що генерує угоду (2020). П'ять основних і 2 додаткових 2-годинних занять про агенцію в якої немає рієлтора повного циклу, а на усіх точках комунікації НЕ РІЄЛТОР. Підготовка працівника - 5 робочих днів. Угоди не питання випадковості, а планомірне виробництво, уся діяльність оцифрована. >>> Читати далі.

  • Курс "10 кроків для інтеграції CRM в роботу агенції нерухомості" .  Ви давно хотіли застосувати CRM в роботі агенції нерухомості і не знали з якого боку підійти? Ви пробували і у Вас не вийшло? У Вас ніби і є CRM  та немає практичного ефекту?  Якщо ці та інші питання вас стосуються, подивіться цей курс 10 занять. >>>Читати далі.

  • Міні курс "Прикладний маркетинг для агенції нерухомості" (2021). Два заняття по 2 год. Практичні рішення і досягнення: - по формуванню бренда, по успішній лідогенерації (база попиту 1000 покупців), по успішому створенню інструментів для  посилення можливостей агенції. Увага: цей курс входить в курс Реаліті #загляни_на_Ferma  >>>Читати далі.

  • Практичний курс "Маркетинг для агенції нерухомості" .  Проводить практикуючий маркетолог, що спеціалізується на рієлторській діяльності,  Ірина Гончар (працює в АН Києва, Хмельницького, Тернополя, Одеси і штатний маркетолог в АН Кузьмінової Наталії). Маркетинг - одна із найважливіших функцій АН. Потрібно відразу вирушувати декілька задач: вибудувати бренд, продати послугу, продати нерухомість. А для цього треба робити комплекс особливих заходів.  І розробити особливі власні інструменти. Як зібрати базу попиту, як розвинути власні канали продаж у соцмережах, як складати тексти, щоб збільшити кількість звернень, як дуже мало витрачати на рекламу: все в практичному курсі, де учасники виконують практичні завдання і отримують зворотній зв'язок. 10 теоретичних завдань, 10 практичних завдань, сесії: "питання-відповідь". Курс уже в запису, та власні питання можна задавати і отримати відповідь. >>>Читати далі.

Міні курс "Вихідна комунікація рієлтора" (2021).  Активна (вихідна комунікація) - це спосіб формувати плановий результат роботи. Не чекати дзвінка по рекламі, а активно дзвонити самим.  Налагоджена вихідна комунікація дозволяє залучили помічників рієлтора або колл центр в агенцію. Та є купа нюансів, не дотримання яких не дозволяє зробити вихідну комунікацію ефективною. Про складання скриптів, про те, як навчати навчання скриптам у 6 годинному занятті. Теорія і практика.

 Увага: цей курс входить в курс Реаліті #загляни_на_Ferma  >>>Читати далі.

ВЕБІНАРИ.

Вебінар "Асистент рієлтора. Як за допогою помічника збільшити продуктивність рієлтора в 5-10 разів" (2019).  Я працюю з помічниками з 2016 року. Вони закривають усі дзвінки (вхідні та вихідні). Причому вихідні - 85% від загальної кількості. Вони проводять покази, приносять з показів пропозиції. Мають зустрічі з власниками, продають послугу агенції і мою. Ці люди за з/п, у них є норма продуктивності та конверсії. Тому я рієлтор, у якого мовчить телефон і який не ходить на покази. Я тільки проводжу перемовини. Це моя улюблена робота.  А ще завдяки помічникам у мене вільні вечори і є нормальні вихідні. Але найголовніше - я можу вести набагато більше проектів одночасно.  >>>Читати далі.

 

Майстер клас маркетолога Ірини Гончар  "Продаж без реклами, або як забезпечити трафік покупців на будь-який об'єкт нерухомості." (2022)  Практичні "фішки" по створенню оголошення, по якому ТОЧНО зателефонують. ТОП 5 помилок через які немає дзвінків з реклами. Лідогенераційні канали та інструменти: що ефективно у 2021-2022. Оптимізація рекламного бюджету: витрачаємо на рекламу менше, дзвінків отримуємо більше. Маркетинговий план на кожен об'єкт: За та Проти. Продаж БЕЗ реклами. Реальні кейси.     >>>Читати далі.

 

Набір матеріалів 

В цей набір ввійшли записи різних вебінарів, "живих" бізнес-турів,  а також практичні документи, що були у мене в роботі. Ознайомитися зі списком набору можна тут>>>>>.

bottom of page