top of page

КУРСИ.

 

  • Курс Реаліті #Загляни_на_Ferma. (2020-2021) Це наймасштабніший курс Наталії Кузьмінової.  Він тривав більше ніж пів року і включає в себе величезну кількість матеріалу (побачити можна тут). Якщо ви придбаєте курс, Ви не тільки отримаєте доступ до усіх матеріалів, а й станете учасником закритої групи у Фейсбук і зможете комунікувати з Кузьміновою Наталією та учасниками групи. Задати питання і отримати відповіді. Інформація про доступ ТУТ.

  • Практичний курс "Агенція нерухомості, як підприємство по виробництву угод. Вибудовуємо бізнес-процеси, інтегруємо CRM в роботу". (2021-2022)  Не важливо,чи Ви працюєте як приватний рієлтор, або ви директор великої агенції, Ваша ціль - побудувати підприємство, бізнес. Де процеси налагоджені, а результати передбачувані і дохід плановий. рієлторська діяльність не повинна бути "на удачу", "а раптом". Це має бути прогнозована, цілеспрямована діяльність, що веде до запланованого результату. Курс передбачає не тільки можливість отримати знання, а і обговорити хід інтеграції ваших процесів, отримати відповіді на питання.  Інформація про доступ ТУТ

  • Курс Агенція нерухомості, як СИСТЕМА, що генерує угоду (2020). П'ять основних і 2 додаткових 2-годинних занять про агенцію в якої немає рієлтора повного циклу, а на усіх точках комунікації НЕ РІЄЛТОР. Підготовка працівника - 5 робочих днів. Угоди не питання випадковості, а планомірне виробництво, уся діяльність оцифрована. Інформація про доступ ТУТ.

  • Курс "10 кроків для інтеграції CRM в роботу агенції нерухомості" .  Ви давно хотіли застосувати CRM в роботі агенції нерухомості і не знали з якого боку підійти? Ви пробували і у Вас не вийшло? У Вас ніби і є CRM  та немає практичного ефекту?  Якщо ці та інші питання вас стосуються, подивіться цей курс 10 занять. Інформація про доступ ТУТ.

  • Міні курс "Прикладний маркетинг для агенції нерухомості" (2021). Два заняття по 2 год. Практичні рішення і досягнення: - по формуванню бренда, по успішній лідогенерації (база попиту 1000 покупців), по успішому створенню інструментів для  посилення можливостей агенції. Увага: цей курс входить в курс Реаліті #загляни_на_Ferma   Інформація про достут ТУТ.

  • Практичний курс "Маркетинг для агенції нерухомості" .  Проводить практикуючий маркетолог, що спеціалізується на рієлторській діяльності,  Ірина Гончар (працює в АН Києва, Хмельницького, Тернополя, Одеси і штатний маркетолог в АН Кузьмінової Наталії). Маркетинг - одна із найважливіших функцій АН. Потрібно відразу вирушувати декілька задач: вибудувати бренд, продати послугу, продати нерухомість. А для цього треба робити комплекс особливих заходів.  І розробити особливі власні інструменти. Як зібрати базу попиту, як розвинути власні канали продаж у соцмережах, як складати тексти, щоб збільшити кількість звернень, як дуже мало витрачати на рекламу: все в практичному курсі, де учасники виконують практичні завдання і отримують зворотній зв'язок. 10 теоретичних завдань, 10 практичних завдань, сесії: "питання-відповідь". Курс уже в запису, та власні питання можна задавати і отримати відповідь.  Інформація про доступ ТУТ.

Міні курс "Вихідна комунікація рієлтора" (2021).  Активна (вихідна комунікація) - це спосіб формувати плановий результат роботи. Не чекати дзвінка по рекламі, а активно дзвонити самим.  Налагоджена вихідна комунікація дозволяє залучили помічників рієлтора або колл центр в агенцію. Та є купа нюансів, не дотримання яких не дозволяє зробити вихідну комунікацію ефективною. Про складання скриптів, про те, як навчати навчання скриптам у 6 годинному занятті. Теорія і практика.

 Увага: цей курс входить в курс Реаліті #загляни_на_Ferma  Інформація про доступ ТУТ.

ВЕБІНАРИ.

Вебінар "Асистент рієлтора. Як за допогою помічника збільшити продуктивність рієлтора в 5-10 разів" (2019).  Я працюю з помічниками з 2016 року. Вони закривають усі дзвінки (вхідні та вихідні). Причому вихідні - 85% від загальної кількості. Вони проводять покази, приносять з показів пропозиції. Мають зустрічі з власниками, продають послугу агенції і мою. Ці люди за з/п, у них є норма продуктивності та конверсії. Тому я рієлтор, у якого мовчить телефон і який не ходить на покази. Я тільки проводжу перемовини. Це моя улюблена робота.  А ще завдяки помічникам у мене вільні вечори і є нормальні вихідні. Але найголовніше - я можу вести набагато більше проектів одночасно.  Інформація про доступ ТУТ.

Майстер клас маркетолога Ірини Гончар  "Продаж без реклами, або як забезпечити трафік покупців на будь-який об'єкт нерухомості." (2022)  Практичні "фішки" по створенню оголошення, по якому ТОЧНО зателефонують. ТОП 5 помилок через які немає дзвінків з реклами. Лідогенераційні канали та інструменти: що ефективно у 2021-2022. Оптимізація рекламного бюджету: витрачаємо на рекламу менше, дзвінків отримуємо більше. Маркетинговий план на кожен об'єкт: За та Проти. Продаж БЕЗ реклами. Реальні кейси. 

Інформація про доступ ТУТ.

 

Набір матеріалів 

В цей набір ввійшли записи різних вебінарів, "живих" бізнес-турів,  а також практичні документи, що були у мене в роботі. Список матеріалів і посилання на них, знаходяться ТУТ.

bottom of page